دریافت I20

شماره تماس (تهران پیکاپ) : 66988294

نسک آور از سال 1383 به تهیه کتب خارجی برای بسیاری از دانشگاه ها و سازمان های معتبر مشغول بوده و تا کنون بالغ بر 12000 جلد کتاب و نسخه مجله برای اشخاص حقیقی و حقوقی خرید و تحویل داده است و در سال های اخیر با همکاری شرکت تهران پیک آپ اقدام به ارسال مدرک آی بیست دانشجویان نموده است.

بدین ترتیب دانشجویان محترم برای دریافت سریع و مطمئن مدرک I20 خود می توانند از خدمات نسک آور (تهران پیکاپ) بهره مند گردند.

برای ارسال مدرک به ایران شما می توانید از دو نوع سرویس ما بهره مند شوید. در صورتیکه دانشگاه مدرک شما را به خارج از امریکا ارسال می نماید می توانید از سرویس دوبی ما بهره مند شوید. و در صورتیکه دانشگاه شما مدرک I20  را به خارج از امریکا ارسال ننموده و یا به دلایل زمانی و اقتصادی ارسال داخلی امریکا برای شما به صرفه تر می باشد می توانید از سرویس امریکای ما بهره مند شوید.

سرویس های ارسال I20:

محل ارسال I20

زمان تحویل و نحوه ارسال

هزینه

امریکا

 8-16روزکاری

7,000,000 ریال

دوبی

1-5 روز کاری

2,000,000 ریال

 –         توجه نمایید که زمان های بالا پس از دریافت مدرک شما توسط نماینده ما در امریکا و دوبی محاسبه خواهد شد. زمان رسیدن مدرک شما به نماینده ما، توسط کد رهگیری قابل مشاهده می باشد.

 تهران پیکاپ شاخه خدمات دانشجویی نسک آور می باشد و تمامی مراحل کاری به صورت مشترک انجام می گیرد.

برای انجام مراحل دریافت آدرس و ارسال I-20 از اینجا اقدام نمایید.

– (توجه نمایید هیچگونه تعهدی از بابت زمان و یا صحت ارسال I20بسته بدون کد رهگیری، بر عهده ما نمی باشد)

– توجه نمایید تنها مدارکی در فرآیند کاری ارسال به ایران قرار می گیرد که آدرس نمایندگان ما توسط خود ما برای شما ایمیل شده باشد.

– توجه نمایید پس از آگاه کردن ما از کد رهگیری، دیگر نیازی به تماس با ما برای آگاهی از وضعیت مدرک خود و یا مطلع کردن ما از رسیدن مدرک به همکار ما نمی باشد. تمامی مراحل دریافت و ارسال مدرک شما توسط کارشناسان ما به دقت انجام خواهد گرفت و به هنگام رسیدن به تهران شما را مطلع خواهیم نمود.  مدرک شما در سریعترین حالت ممکن به ایران خواهد رسید و تماس شما در تسریع این فرآیند تاثیری نخواهد داشت.

– پس از رسیدن مدرک شما به تهران با شما تماس گرفته خواهد شد و ساعتی برای تحویل آن به شما هماهنگ خواهد شد. در صورت عدم حضور شما در زمان فوق با ما تماس بگیرید تا زمان دیگری با شما هماهنگ شود. بدون اطلاع قبلی با ما برای دریافت مدرک تشریف نیاورید.

– تنها زمان مورد تعهد ما برای تحویل I-20 در تهران به شما، همان زمانبندی مورد اشاره در جدول فوق می باشد. ما به زمانبندی خود وفادار بوده و کاملا پاسخگو خواهیم بود. توضیح نحوه و یا زمانبندی ارسال مدارک از امریکا به ایران جزو مسئولیت های ما نبوده و تعهد ما صرفا به صحت مدرک شما و نیز رعایت زمانبندی ارائه شده ما به شما می باشد. توجه نمایید در مورد زمانبندی به غیر از جدول بالا هرگونه صحبت و یا قولی از سوی هر شخصی ، مورد اعتبار و استناد نمی باشد. بنابراین خواهشمندیم زمان بندی برای دریافت وقت از سفارت و یا سفر خود را به گونه ای برنامه زیری بفرمایید تا نیاز شما در یکی از روش های ارسال ما برآورده شود.

– روزهای کاری مورد اشاره، براساس روزهای کاری در کشور امریکا محاسبه میشود که ممکن است از هفته به هفته دیگر متفاوت باشد. اما به صورت عمومی و برای محاسبات زمانی حدودی شما برای ارسال از امریکا حداکثر 16 روز، و برای ارسال از دوبی حداکثر9 روز را در نظر بگیرید. معمولا دریافت I20 در زمان بسیار کوتاه تری از حداکثر زمان تعهد صورت می پذیرد.

TehranPickUp.com

سؤالات متداول :

– آیا امکان دریافت I-20 در زمانبندی سریع تری میسر می باشد؟ خیر، سریعترین حالت ممکن برای تحویل مدرک، حالت های موجود می باشد. بنابراین خواهشمندیم از تقاضای ارسال سریعتر خودداری نمایید.

– آیا امکان تحویل مدرک در هر مقصد دیگری بجز دفتر تهران پیک آپ وجود دارد؟ خیر، علیرغم همکاری 8 ساله مداوم با پست جمهوری اسلامی و سایر شرکت های پستی داخلی و خارجی ، به علت اهمیت و حساسیت مدرک I20، تحویل این مدرک به خود شخص و یا شخصی که وکالت از شخص صاحب مدرک را داشته و نیز با هماهنگی قبلی و با ارائه کارت شناسایی در محل شرکت انجام می پذیرد. در صورت تمایل به ارسال با پست باید به آدرس SendmyI20@gmail.com ایمیل بزنید و مسئولیت آن را خودتان بر عهده بگیرید.

– آیا امکان ارسال مدارک دیگری به جز I-20 از امریکا به ایران می باشد؟ بلی، در صورتیکه مدرک مورد نظر با قوانین دو کشور ایالات متحده امریکا و نیز جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته و نیز از 10 برگ تجاوز نکند با هماهنگی قبلی و با همان هزینه های اعلامی، امکان ارسال به تهران وجود دارد.

– آیا برای اطلاع از کار خود می توانیم با تهران پرداخت تماس بگیریم؟ خیر، در صورت داشتن هرگونه سئوال و یا مورد ویژه با شماره های تهران پیمنت تماس نگیرید، زیرا همکاران ما در تهران پیمنت در ریز امور اجرایی ارسال و دریافت مدارک نبوده و ضمن اتلاف وقت شما دوباره به همان راه های تماس اعلام شده در انتهای این صفحه منتهی خواهید شد.

– در صورت وجود تاخیر در دریافت I20 در تهران آیا جریمه دیرکرد پرداخت خواهد شد؟ بلی، در صورتی که باعث ایجاد تاخیر از سوی ما و یا یکی از همکاران ما اعم از نمایندگان، پست و گمرک ایجاد شده باشد، به ازای هر روز تأخیر در تحویل مدارک شما مبلغ 25000 تومان جریمه دیرکرد به شما پرداخت خواهد شد.

راه های ارتباطی برای انجام هماهنگی های لازم :

(خواهشمند است پیش از تماس، این صفحه را کاملا مطالعه نمایید زیرا باور ما اینست که اکثر سئوالات دانشجویان محترم در این صفحه پاسخگویی شده است.)

– لطفا با نماینده ما در امریکا و یا دوبی تماس نگیرید، در اینصورت به هیچ عنوان مدرک شما ارسال نخواهد شد.

پست الکترونیک : SendMyI20@gmail.com (ما متعهد به پاسخگویی تمایی ایمیل ها تا حداکثر یک روز کاری می باشیم)

شماره تماس : 02166988294 (از ساعت 9 الی 17)

آدرس دفتر برای دریافت I20  :

تهران، اتوبان کردستان جنوب به شمال، نبش خیابان 33 یوسف آباد، برج شهاب، طبقه 5، واحد 9

ضمانت خرید از آمازون آمریکا
کمترین هزینه حمل به ایران
تحویل اکسپرس کالا
ارسال رایگان به سراسر ایران
ضمانت خرید
کمترین هزینه
تحویل سریع
ارسال رایگان